Kereskedelmi ügyfélkapcsolati szakértő [Hungary]

MVM Ügyfélkapcsolati Kft.

Az MVM Csoport ügyfeleinek színvonalas kiszolgálása érdekében önálló cégbe szervezte ügyfélkapcsolati tevékenységét MVM Ügyfélkapcsolati Kft. néven. A társaság a cégcsoport cégeinek azonos tevékenységeit ellátó területek működését összehangolta, ezáltal lehetővé vált a külső és belső szolgáltatások folyamatos fejlesztése.

Munkavégzés helye
Budapest
Szerződés típusa
Határozatlan idejű
Szakterület
Pénzügy, Könyvelés
Napi munkaidő
Teljes munkaidőben
Foglalkoztatás típusa
Munkaszerződés

Feladatok

  • Üzleti ügyfelek telefonos megkeresése kintlévőség behajtás céljából és a kapcsolódó ügyfél adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása
  • Átfogó szakmai megoldás biztosítása a kereskedelmi ügyfélkör számára
  • Komplex, egyedi ügyek kivizsgálása és megoldása
  • Megoldási javaslatok adása a feltárt problémák és hibák megszüntetésére
  • A kintlévőség behajtás céljából indított kimenő robot/élőhang hívások hatékonyságának visszamérése
  • Nyilvántartások napra kész vezetése, a kimutatásokhoz táblázatok, dokumentumok készítése, statisztikák elemzése
  • Telefonos behajtási tevékenység hatékonyságának növelésére javaslatok kidolgozása
  • Ügyfélkörök leválogatása és betöltése a call center rendszerbe

Amit kérünk

  • Felsőfokú végzettség és legalább 3 év szakmai gyakorlat (ügyfélkezelés, értékesítés támogatás területén)
  • Magas szintű excel/adatbázis kezelő ismeret
  • Empatikus, problémamegoldó, türelmes, nyitott személyiség
  • Gyorsan tudsz új információkat megtanulni és alkalmazni
  • Igényes vagy a saját munkádra és azt keresed, hogy te hogyan tudod a legjobb megoldást biztosítani a munkád során
  • Ügyfélorientált szemlélet és annak mindennapi alkalmazása a munka során

Előnyt jelent

  • SAP/LIBRA rendszer felhasználói szintű ismeret
  • Energetikai szektorban szerzett tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Mert egy dinamikus, jó hangulatú csapat tagja lehetsz
  • Mert a munka változatos, de persze vannak benne rutin feladatok is
  • Mert alapbéren felül, széles körű béren kívüli juttatási csomagot kínálunk (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári hozzájárulás)
  • Mert teljes körű szakmai támogatást, képzést biztosítunk számodra
  • Mert a munka mellett üdülési, sportolási lehetőségeket is igénybe tudsz venni

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال