Építész tervező/rajzoló munkatársatat keresünk! [Hungary]

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Felméréseken való részvétel
  • Építészeti dokumentációk készítése
  • Felmérési-, koncepció-, vázlat-, engedélyezési-, tender-, kiviteli tervek,
  • szerkezeti részletrajzok szerkesztő feladatainak ellátása építész tervezőkkel való szoros együttműködésben

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK

  • Építész végzettség / vagy utolsó éves építészmérnök hallgató /
  • Magabiztos, haladó szintű ArchiCAD ismeret
  • 3D épületmodellezésben való jártasság
  • Proaktív, fejlődés iránt elkötelezett hozzáállás
  • Felhasználói szintű Microsoft Office (Excel, Word stb.) ismeret
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önállóság és csapatban való együttműködés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • BIM alapú tervezésben való jártasság
  • Látványtervező szoftverek ismerete (Cinema 4D+Vray, Lumion, Artlantis),
  • TERC költségvetés készítő program ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes- vagy részmunkaidő
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Felszerelt, igényes munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés
  • Továbbképzési támogatás
  • Minőségi, változatos, nagy projektekben való részvétel kezdetektől a megvalósulásig

SZÜKSÉGES TAPAPSZTALAT:
1-3 év

Fényképes önéletrajzot, nettó bérigény megjelölésével, valamint referencia munkák portfóliójának csatolásával várjuk.

2022.07.06.

Ha felkeltette valamelyik hirdetés az érdeklődésed, fényképes önéletrajzod és motivációs leveled a nettó bérigény megjelölésével az perfektum.hr@perfektumcsoport.hucímre várjuk.

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال